Бердичів

міська рада

Засідання виконавчого комітету

27 липня 2020 року о 10.00 год. в актовій залі приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На розгляд виносяться наступні проекти рішень виконкому:

 1. Про продовження адаптивного карантину.
 2. Про затвердження регламенту роботи центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бердичівської міської ради як постійно діючого робочого органу.
 3. Про початок роботи ЦНАП у тестовому режимі після завершення ремонтних робіт.
 4. Про передачу майна.
 5. Про передачу матеріальних цінностей.
 6. Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в м.Бердичеві на 2020 -2021 роки.
 7. Про затвердження складу комісії з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна.
 8. Про надання дозволу.
 9. Про надання дозволу на реконструкцію.
 10. Про надання дозволу на реконструкцію.
 11. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання соціальної допомоги від 02.06.2020 № 05.
 12. Про визначення виконавця з надання послуг з поводження з побутовими відходами в м. Бердичеві (вивезення та захоронення).
 13. Про надання дозволу на встановлення обладнання дитячого майданчика та взяття його на баланс для подальшого утримання.
 14. Про відкриття рахунка для збору благодійних коштів.
 15. Про затвердження протоколу комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які у 2020 році буде спрямовано субвенцію з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Загальний відділ