Бердичів

міська рада

Їх єднає Україна, національний прапор та байк: Бердичів зустрів «Мотопробіг Єдності-2020» (фото)

Їхня сувора спільнота – то вся Україна. Вони – абсолютно різні, але усі, як один, патріоти. Кожен – зі своїм вихованням, зі своєю культурою, але рідний прапор мають один – синьо-жовтий. Ну і, звісно, ще одна знакова об’єднавча складова – потужні красені-байки. 24 липня, як і анонсувалося, через Бердичів проїхали учасники «Мотопробігу Єдності-2020».

Їх – із півсотні однодумців, розповідає ідейний натхненник мотопробігу Микола Спірідонов. Стартував мотопробіг в Ужгороді, 20 липня. Далі – 54 міста та близько 6 тис. км дороги. Фінішуватимуть 2 серпня у Запоріжжі, на Хортиці. Вони не везуть із собою жодної політики чи комерції, наголошує Микола – суто меседж про те, що Україна – єдина країна, в якій мешкають люди різної віри та національностей. Байкери вже вчетверте здійснюють мотопробіг Україною, говорить, і бачать, що з часом штучно створений розподіл «захід-схід» розмивається на очах. Люди – вони однакові всюди, констатує Микола Спірідонов, і ім’я їм – українці.

У Бердичеві учасники «Мотопробігу Єдності» мали змогу трохи відпочити та перекусити (виконавчий комітет дякує за частування приватному підприємцю Артему Кашпіруку). А на завершення спільно з заступницею міського голови Валентиною Адаменко поклали квіти до Меморіалу «Слава Героям!»

Байкери рушили далі – тепер уже з бердичівським привітом на головному прапорі мотопробігу.

Останні новини