Бердичів

міська рада

«Бердичів став іншим»: гендерний аудит доступності провели у міському ЦНАП (фото)

Із так званим гендерним аудитом доступності навідається до трьох населених пунктів Житомирщини обласний комітет з доступності. У планах членів комітету побувати у Житомирі й Романові, а розпочали вони аудит із ЦНАП м. Бердичева.

Гостей цікавив процес надання адміністративних послуг у цілому людям з інвалідністю (незрячим, із порушенням слуху та опорно-рухового апарату) та, зокрема, жінкам. Як зазначила голова комісії Неля Ковалюк, увагу комітетчики звертали не лише на архітектурну доступність, а й на доступність інфраструктурну та комунікативну. Тож, з-поміж іншого, учасники зустрічі обговорювали й питання етики спілкування і, взагалі, проблему усунення будь-яких бар’єрів між особами з інвалідністю та рештою суспільства.

Те, що у Бердичеві чимало зроблено задля того, аби місто стало доступнішим, констатували і сама Неля Ковалюк, і депутат міської ради, голова ГО «Стимул» Юрій Яремчук. Саме останньому висловила за це подяку гостя.

Окремо подякувала вона і міській владі в особі в. о. міського голови м. Бердичева, голови міської комісії з доступності Романа Левицького. Його конструктивний й системний підхід до справи, зауважила, призвів до того, що місто стало іншим.

Останні новини