Бердичів

міська рада

На території СЗОШ № 1 запрацював багатофункціональний спортивний майданчик (фото)

Зовсім скоро в Україні відзначатимуть День фізичної культури і спорту. У СЗОШ № 1 це свято зустрінуть на ошатному багатофункціональному спортивному майданчику. Минулоріч цей проєкт став переможцем Бюджету участі: за цей час виготовили проєктну документацію, провели роботи і навіть зекономили близько 200,0 тис. грн., що їх повернули до міського бюджету (у цілому на проєкт виділялося 1,5 млн. грн.).

Настав час господарям приймати вітальників із подарунками. Примітним є той факт, що функціональність майданчика визначали самі учні й вчителі школи, зазначила заступниця міського голови Валентина Адаменко, і віднині на ньому можна грати і у футбол, і у баскетбол, і у волейбол, і спробувати себе у великому тенісі.

Люди разом – то сила, констатувала директорка СЗОШ № 1 Ірина Тонкошкура, адже саме завдяки потужній підтримці й активності прихильників проєкту, а також завдяки сприянню міської влади їхній заклад тепер зі спортивним майданчиком.

І хтозна, як після цього складеться доля золотих медалей міської шкільної спартакіади, адже минулого разу представники 1-ї школи зупинилися на крок від знакової перемоги, ставши срібними призерами першості. Втім, головне золото, що можна здобути, віддаючи себе заняттям спортом, це, безумовно, здоров’я.   

Останні новини