Про готовність дорожнього господарства та благоустрою міста до осінньо-зимового періоду

У комунальній власності територіальної громади міста Бердичева знаходиться  302 вулиці та провулки, протяжністю 237,6 км, в тому  числі  з твердим та удосконаленим  покриттям 224,3км,  що  становить 94,4%  від  загальної  протяжності вулично-дорожньої   мережі.

В 2020 році на утримання, ремонт доріг та реконструкцію шляхопроводу виділено 94 966,0 тис. грн., з них:

• з міського бюджету 31 814,0 тис. грн. та
  • з дорожнього фонду державного бюджету 63 152,0 тис. грн

Кошти дорожнього фонду спрямовані на капітальний ремонт дорожнього покриття 6 вулиць у сумі 38 290,0 тис. грн. та на реконструкцію шляхопроводу над залізничною колією по вул. Житомирській в сумі 24 862,0 тис. грн.

Прибирання вулиць міста здійснює міське комунальне підприємство „Бердичівкомунсервіс”. В  зимовий період 2020-2021 років для розчистки проїзної частини вулиць від снігу планується задіяти техніку не лише комунальних підприємств: посильну допомогу мають надати підприємства і організації всіх форм власності.

Роботи з ремонту й утримання міських  вулиць та доріг  спрямовані  на  забезпечення  та  збереження  їх  технічно   справного  і  естетичного  стану,  підвищення  транспортно-експлуатаційних  якостей,  продовження  строків  служби  всіх  елементів  і  споруд  вулично-дорожньої  мережі.

Майже  всі   автобусні   зупинки  обладнано  автопавільйонами  або  тіньовими  навісами,  встановлено  відповідні  дорожні  знаки,  постійно  виконуються  роботи  з  їхнього  утримання.

На розвиток  та покращення стану вулично-шляхової мережі міста у  2020 році з міського бюджету виділено  5,878 млн. грн.  За  вказані  кошти виконано:

• капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Зоряної;
  • виготовлено 8  проектних  документацій на капітальний  ремонт дорожнього  покриття  вулиць  міста,  роботи  по яких  будуть виконуватися  за  рахунок дорожнього фонду  державного бюджету та міського бюджету;
  • поточний  ремонт  доріг  вулиць  міста  площею  13017,5 м2;
  • поточний  ямковий ремонт  доріг  вулиць міста  площею 2834 м2;
  • прогрейдеровано  з  підсипкою занижених  місць 1222,13 м2;
  • встановлено світлофорний  об’єкт на перехресті  вул. Житомирська – Цадика  та здійснено капітальний  ремонт світлофорного  об’єкта   на перехресті вул. Короленка-Житомирська .

Благоустрій міста

Відповідно до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Бердичева на 2020 рік, на утримання  та поточний ремонт об’єктів благоустрою з міського бюджету використано кошти в сумі 13,7 млн. грн.

За вказані кошти виконано наступні роботи та надано послуги:

– розчищено 224 решітки зливової каналізації;

– 691 м/п канави зливової каналізації;

– відремонтовано 38 колодязів  та  проводиться  утримання 34,4 км зливової каналізації;

–  замінено 76 лампочок  у  світлофорних  об’єктах;

–  ліквідовано  27 стихійних  сміттєзвалищ,   з яких вивезено 569 м3  сміття.

– придбано  та  встановлено 546  вуличних  сміттєвих   урн (реалізація   проекту  переможців згідно Міської  програми   бюджету  участі);

За 6 місяців  у місті видалено 76 сухостійних, хворих і аварійних дерев, кроновано 344 дерев.

За кошти міського бюджету було придбано автопилосос (1 390,000 тис. грн.) та громадські вбиральні (423,0 тис. грн.).

Працівниками  МКАРС обслуговується 157,9 км мереж  зовнішнього  освітлення  та 4,7 тис. шт.  світлоточок.  Для покращення  стану  мереж  вуличного освітлення  силами  МКАРС станом на 01.09.2020 року замінено 2339 світлоточок (лампочок). На вуличне освітлення з міського бюджету були використані кошти на суму 7 123,800 тис. грн.

Один відгук

1. Де саме знаходяться громадські вбиральні (423,0 тис. грн.)?