Бердичів

міська рада

У Бердичеві перевірять діяльність Водоканалу, Комунсервісу й те, як ставляться до хворих місцеві медики (фото)

Робоча група з вивчення діяльності МКП «Бердичівводоканал», про створення якої оголосили на останній черговій сесії, здійснила перше обстеження. Про це на засіданні виконавчого комітету інформувала заступниця міського голови Олена Благодир.

Перевірили каналізаційно-насосну станцію № 5 та п’ять артезіанських свердловин, на гідродинамічне очищення яких виділялися кошти з міського бюджету. Попередньо група, зокрема, встановила: прилади обліку підйому води знаходяться у неналежному стані, що не дає достовірної інформації про облік води.

При обстеженні приміщень свердловин № 20 та № 42 було виявлено, що стан електромереж не відповідає вимогам техніки безпеки. Кабель тягнеться до електромережі просто по мокрій підлозі. Також не відповідає вимогам техніки безпеки стан колодязя на КНС № 5. Для прикладу, електричний кабель там тримається за допомоги дерев’яних дрючків.

Свого часу на свердловині № 5, що у районі М’ясокомбінату, замінили на нові лічильник та фільтр. Окрім того, там провели очищення та встановили новий насос. У той самий час при огляді приміщення члени групи дійшли висновку: свердловина не функціонує. Зі слів одного з працівників Водоканалу, водогони, що йдуть від цієї свердловини, пошкодила корозія.

Вищезазначені факти, резюмувала Олена Благодир, свідчать про безгосподарність керівництва стратегічного для Бердичева підприємства. І підкріпила свої слова ще однією інформацією: через невстановлене джерело прориву води на вул. Семенівській керівництво Водоканалу мало намір перекопати мало не всю вулицю. Спеціалісти який день не могли знайти джерело прориву, зате знайшла сама Олена Благодир, коли разом із двома фахівцями виїхала на місце аварії.

Далі заступниця міського голови інформувала присутніх на засіданні про кілька випадків на іншому комунальному підприємстві – «Бердичівкомунсервіс». Так було встановлено, що службовий транспорт директора підприємства виїжджає без подорожніх листів, тобто, куди їздить та скільки палива витрачає, невідомо.

У свою чергу, камера відеоспостереження, що діє на підприємстві, зафіксувала, як звідти вивозили гаражні ворота. Пізніше з’ясувалося, що вони розташувалися в однієї з родичок директора Комунсервісу.

Вона вважає, що мають бути створені комісії з перевірки фінансово-господарської діяльності і МКП «Бердичівводоканал», і КП «Бердичівкомунсервіс», підсумувала свій виступ Олена Благодир.

Скоріш за все, комісії звернуть увагу і на те, чи дотримуються вимог охорони праці на обох підприємствах. Про ряд порушень у цій сфері повідомив член виконкому Юрій Крижановський.

Працюватиме у місті ще одна комісія, про що присутніх інформував міський голова Сергій Орлюк. Вона вивчатиме причини смертельного випадку в інфекційному відділенні міської лікарні, а разом із тим дослідить питання дещо ширше – як взагалі ставляться до пацієнтів медики, чи приділяється хворим з їхнього боку належна увага.

Останні новини