Бердичів

міська рада

Офіційне представлення голови Бердичівської РДА та стан справ стосовно стадіону села Скраглівка на сесії районної ради. ФОТО, ВІДЕО

Відповідно до Розпорядження Президента України Володимира Зеленського №56/2021-рп, головою Бердичівської районної державної адміністрації новоствореного Бердичівського району призначено Людмилу Димидюк. ЇЇ офіційне представлення відбулося 16 лютого під час проведення чергової сесії Бердичівської районної ради.

Привітати новопризначеного голову Бердичівської РДА приїхав голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, секретар Бердичівської міської ради Коляда, голови об’єднаних територіальних громад Бердичівського району, депутат Житомирської обласної ради та помічники народного депутата України.  

«Людмила Вікторівна вже має досвід керівництва РДА, але в дещо менших масштабах. Відтепер їй потрібно докласти зусиль, щоб сприяти ефективному розвитку вже об’єднаного району. Впевнений, що на посаду вона вступає з одним наміром – працювати на благо району та територіальних громад. На нових голів РДА зараз покладається величезна відповідальність. Адже йдеться не лише про розвиток значно більших територій, але й про втілення у життя однієї з найважливіших в житті держави реформ. Зокрема і за їх справами ми будемо робити висновки, як змінюється якість життя у районах» – заявив Віталій Бунечко.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк теж щиро привітав Людмилу Димидюк, зазначивши, що її професійний досвід та системний підхід до вирішення проблемних питань на території району підуть на користь громаді. Також він висловив сподівання, що нарешті буде знайдено порозуміння між містом та районом по спірних об’єктах.

На сесію Бердичівської районної ради приїхали жителі села Скраглівка, що зараз входить до складу Бердичівської громади. Люди протестували проти того, що районна рада хоче забрати собі об’єкти, які належать жителям Скраглівки та знаходяться на території села і будувалися за рахунок місцевого колгоспу. Мова йде про стадіон та дитячий табір «Березовий гай». Міський голова розділяє таку думку.

Відео UA: Житомир (https://zt.suspilne.media )

Сергій Орлюк вкотре озвучив позицію депутатів Бердичівської міської ради: всі об’єкти, які знаходяться на території міста Бердичева та Скраглівки і Підгороднього, мають належати Бердичівській міській територіальній громаді. Для Бердичева зараз спорт – це основний з пріоритетів. Стадіон завжди належав Скраглівецькій сільській раді та жителям села, тож він має залишитися у їх власності, тепер уже – у складі великої Бердичівської міської територіальної громади. Це позиція не тільки депутатів міської ради чи міського голови, але й жителів громади.