Бердичів

міська рада

Розпочато розробку проєкту програми зайнятості населення Бердичівської міської територіальної громади на період до 2023 року

Розпорядженням Бердичівського міського голови було утворено робочу групу з розроблення проєкту програми зайнятості населення Бердичівської територіальної громади на період до 2023 року під головуванням заступника міського голови з економічних питань Інни Тарасюк.

У середу, 3 лютого, робоча група провела своє перше організаційне засідання. Під час засідання був затверджений план заходів щодо розроблення проєкту програми зайнятості населення Бердичівської територіальної громади на період до 2023 року.

Структурні підрозділи виконавчого комітету та Бердичівський міський центр зайнятості до 1 березня мають надати управлінню праці, сім’ї та соціального захисту населення пропозиції до проєкту програми зайнятості населення Бердичівської територіальної громади на період до 2023 року. В обов’язки управління праці, сім’ї та соціального захисту населення входить опрацювати та узагальнити подані пропозиції, і спільно з Бердичівським міським центром зайнятості розробити відповідну програму. Потім готова програма зайнятості населення Бердичівської територіальної громади виноситься на розгляд депутатів та затверджується черговою сесією Бердичівської міської ради.