Конкурс проектів серед ОСББ міста

Рішенням Бердичівської міської ради від 28.02.2017 №272 затверджено Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках м. Бердичева, в яких створені і функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Конкурс проектів серед ОСББ міста проводиться за такими напрямками робіт:

–  утеплення фасадів;

–  капітальний ремонт покрівель;

–  заміна вікон та дверей в під’їздах на сучасні енергозберігаючі;

–  заміна будинкових мереж водопостачання, водовідведення, опалення;

–  капітальний ремонт будинкового електричного обладнання;

–  заміна освітлювальних приладів в під’їздах, встановлення датчиків руху

для регулювання освітленості  під’їздів;

–  встановлення будинкових теплових лічильників;

–  капітальний ремонт ліфтів та ліфтового обладнання, заміна ліфтів.

Конкурс проводиться два рази на рік. Переможців конкурсу передбачено  8 ОСББ (по 4 ОСББ в кожному півріччі).

Проектні пропозиції від ОСББ про участь у конкурсі на перше півріччя 2021 року приймаються  з  04 лютого   до   05 березня  поточного року.

Процедура відбору проектів проводиться на умовах спільного фінансування робіт за рахунок:

• коштів ОСББ (не менше 30% від загальної суми запланованих робіт);
  • коштів міського бюджету (не більше 70% від загальної суми робіт).

Для участі у конкурсі проектів необхідно:

• визначити напрямок ремонтних робіт, які потрібно виконати у будинку,   та  їх орієнтовну вартість;
  • провести загальні збори зі співвласниками будинку, на яких прийняти рішення про участь у такому конкурсі та затвердити розмір співфінансування  від ОСББ;
  • оформити Протокол загальних зборів з підписами „за” у 75% співвласників будинку;
  • оформити проектну пропозицію.

Проекти від ОСББ складаються з двох документів: Протоколу загальних зборів та  проектної пропозиції.

Проекти  на розгляд конкурсної комісії подавати секретарю комісії  (кабінет №19  на  2-ому поверсі будівлі виконкому),  конт. телефон  2-22-43  в термін  до 05 березня 2021 року.

2 Відповіді

1. Доброго дня! Прошу надіслати зразок порядку денного ппротоколу загальних зборів, та зразок проектної пропозиції!
    Завчасно дякую!
    З повагою Олексій Ісаєв.