Протокол №7 засідання комісії Бердичівської міської територіальної громади з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуаційвід 19.03.2021 р.

Один відгук

1. Ну подивимось як в цей раз закриють ринки і будуть дотримуватись ВСІ заходів. Податки не відмінили, працівників за свій рахунок. Магазини простіше нагнути ніж ринки (магазини це не підприемці).

Якщо всіх закривати як рік потому, то закривати всіх. А то ринки працюють, в Атб і інших маркетах реально товкучка в час пік, але підприемці/магазини (бо їх простіше нагнути) мають бути закриті

Сергій Валерійович, дуже Вас поважаемо, але ви вирішить, або закрити всіх і реально допомогти місту в вирішені поширення ковід, або пустити все на самотік, для всіх хорошим не будеш.

скріншот написання цього коменту зробили, якщо не викладете викладемо в ФБ.