Бердичів

міська рада

До уваги суб’єктів господарювання!

Інформуємо, що з 13 по 15 квітня 2021 року на території Міжнародного виставкового центру за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро “Лівобережна”, павільйон 3, вхід 3-А) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

XIII Міжнародну спеціалізовану виставку “КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК” (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, засобипромислової автоматизації та інше);

XIII Міжнародну спеціалізовану виставку PlastExpoUA(технології і обладнання для виробництва і переробки полімерів);

III Міжнародну спеціалізовану виставку “Лак&Фарба Expo UA(лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка):

V Міжнародну спеціалізовану виставку Addit Expo 3D” (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Головна мета виставкових проектів – демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), спрямована на підвищення конкурентоспроможності продукції та задоволення потреб споживачів.

Серед основних заходів – відкрита дискусійна платформа «Циркулярні технології в полімерній, індустрії»

Вдруге в рамках заходу відбудеться міжнародний бізнес-форум для фахівців в області поліуретанів PU FEST_UKRAINE 2021. На бізнес-форумі ви зможете ознайомитися з новітніми технологіями та матеріалами, а також дізнатися, яке обладнання для виробництва і переробки поліуретанів займе провідні позиції на ринку в майбутньому.

Запрошуємо Вас відвідати виставки, ознайомитися з експозиціями і взяти участь у насиченій діловій програмі.

З інформацією щодо складу учасників та заходів ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті: www.iec-expo.com.ua.

Додаткову інформацію можна отримати в Міжнародному виставковому центрі за адресою: 02002, м. Київ, Броварський пр-т, 15, тел./факс: (044) 201-11-65. 201-11-56, 201-11-58, e-mail: plast@iec-expo.com.ua.

Відділ економіки та інвестицій