Бердичів

міська рада

Особистий прийом у міського голови

У середу, 12 травня Бердичівський міський голова Сергій Орлюк провів особистих прийом громадян.

Більша частина питань, з якими звернулися громадяни, стосувалися соціальної підтримки, житлово-комунального господарства та благоустрою. На жаль, залишаються відкритими проблеми бердичівлян, які потребують поліпшення житла та роками стоять на квартирній черзі. Переважно це багатодітні сім’ї, люди пенсійного віку та інваліди.

Так, жителі вулиці Молодіжна цікавилися можливістю каналізування Їх вулиць та сусідніх, у зв’язку з постійними підтопленнями. Навіть звернули увагу, що свого часу була виготовлена необхідна документація. Міський голова дав доручення перевірити її наявність та можливість виконання даного виду робіт. Зазначивши, що каналізування чекає ще багато вулиць у віддалених мікрорайонах міста.  

Мешканці будинку по вулиці Червона, 47 звернули увагу на неналежний стан прилеглої території та відсутність дороги для під’їзду швидкої чи пожежної, а також просили встановити бодай кілька ліхтарів для безпеки місцевих мешканців. Також з колективними зверненням приходили жильці будинку по вул. Маложитомирська 2/8, Руська, 3а та Ново-Іванівська, 23.

По усіх питаннях було надано відповідні роз’яснення, ряд звернень направлено на розгляд депутатських комісій для проведення виїзних засідань.

Останні новини