Створювати дощ, малювати фруктами, рятувати від спеки Діда Мороза? Дуже просто – потрібно вірити в казку!

2-2

Чи доводилось вам одночасно спостерігати за весняним дощем,  робити дива  з літніми квітами,  запасати осінній врожай та рятувати влітку Діда Мороза від спеки з допомогою сніжок? Ні?

А поєднувати пошуково-дослідницьку діяльність (утворення дощу), нетрадиційні техніки малювання (малювання фруктами), «сенсорну доріжку», яка створена для розвитку тактильного сприйняття, профілактики плоскостопості, координації рухів, вміння тримати рівновагу та орієнтуватися на обмеженій площині?

А вихованцям ЗДО-ЦРД № 7 «СОНЯШНИК» все вдалось, бо вони тягнуться до Сонечка і до казки, яка є джерелом радісних емоцій та найпотужнішим інструментом розвитку дітвори.

Управління освіти і науки Бердичівської міської ради