Бердичів

міська рада

Бердичівські артилеристи приймали вітання з нагоди свого професійного свята

1-2

Міський голова Сергій Орлюк, його заступниця Олена Петрівська і секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда відвідали 26 артилерійську бригаду імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича та привітали її особовий склад із професійним святом – Днем ракетних військ та артилерії.

Військовослужбовці бригади не раз проявляли героїзм, рішучість і відвагу в запеклих боях із російськими окупантами та завжди демонстрували організованість, злагодженість, точність розрахунків та влучність пострілів, констатував т.в.о. командира в/ч А-3091. Артилерія, впевнений, це – еліта вітчизняних Збройних Сил, міць українського війська та надійний мур, що захищає державу від агресора.

Для нього – велика честь особисто привітати бійців 26-ої бригади та подякувати їм за службу, зазначив у своєму виступі Сергій Орлюк. Бердичівські артилеристи неодноразово доводили свою ефективність у боротьбі з сепаратистами та російськими військовими: кожен їхній постріл вселяє страх у ворога, змушує його тікати з поля бою та рятує життя наших співгромадян. Від імені мешканців громади міський голова подякував військовослужбовцям та запевнив, що доки вони боронитимуть державний кордон на сході, місцева влада надаватиме усю необхідну підтримку їхнім родинам.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у справу захисту незалежності України, патріотичне виховання молоді, активну участь у житті громади Грамоти від Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету вручили військовослужбовцям частини. Також за сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники бойової підготовки та зразкову військову дисципліну артилеристів нагородили Почесними грамотами від командування частини.

Пам’ять воїнів, які полягли у боротьбі за цілісність і суверенітет України, присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим захисникам.

Останні новини