Бердичів

міська рада

Погоджувальна рада ухвалила порядок денний чергової сесії

IMG_20211117_161110~2

Напередодні 15-го сесійного засідання погоджувальна рада під головуванням міського голови Сергія Орлюка розглянула запропонований проєкт порядку денного та ухвалила низку пропозицій щодо нього.
Зокрема, члени ради вирішили рекомендувати депутатам виключити деякі пункти з проєкту рішення щодо питання №19 (Про затвердження документації, вилучення та передачу земельних ділянок у власність, постійне користування та оренду фізичним і юридичним особам).

Окрім того, на засіданні заслухали бердичівлянина, який орендує нежитлове приміщення по вул. Житомирській, 5. Чоловік виявив бажання взяти участь в електронному аукціоні, за допомогою якого планується приватизація згаданого об’єкта комунальної власності. Орендар повідомив, що у разі перемоги на торгах, він облаштує між будинками 5, 7 і 9 невеличкий сквер та спортивну зону, а також продемонстрував присутнім відповідні візуальні матеріали.
Окремо погоджувальна рада рекомендувала винести на сесію додаткове питання щодо внесення змін до складу постійних депутатських комісій.
Нагадаємо, що 15 чергова сесія Бердичівської міської ради відбудеться 18 листопада о 10:00.

Останні новини