Бердичів

міська рада

85 ноутбуків отримали вчителі Бердичівської міської територіальної громади

2-1

85 сучасних ноутбуків передали освітянам бердичівської громади народний депутат України Богдан Кицак та голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. Техніку було придбано за державною програмою «Ноутбук – кожному вчителю». Бюджет громади взяв участь у Програмі 30%-м співфінансуванням. Під проєкт, ініційований міністерствами освіти та цифрової політики України, потрапили 14 місцевих загальноосвітніх шкіл. Вони й отримають нові ґаджети.

Зі слів міського голови Сергія Орлюка, у сьогоднішньому інформатизованому світі ноутбуки є необхідними для результативної праці вчителів. Завдяки новій сучасній техніці педагоги мають змогу вдосконалювати свої вміння та навички, створювати різноманітні навчальні програми, знаходити цікаву інформацію та застосовувати її на власних уроках. Подібне співробітництво влади на різних рівнях, переконаний Сергій Орлюк, слугує надзвичайно важливою сходинкою у процесі розвитку та модернізації освіти.

Загалом у рамках програми буде придбано майже 2700 ноутбуків для потреб вчителів з усієї Житомирщини. Наразі держава передала лише першу партію – 267 одиниць – для громад Бердичівського району: Андрушівської, Бердичівської, Вчорайшенської, Гришковецької, Краснопільської, Ружинської, Семенівської, Червоненської.

На думку Віталія Бунечка, такий результат найкраще ілюструє партнерські стосунки й синергію держави та громад. Окрім того, переконаний голова ОДА, дуже символічно, що урочисте вручення ноутбуків відбулося у Гришковецькому ліцеї – першому зданому об’єкті “Великого будівництва” на території області. Це свідчить про ефективність різноманітних програм, що реалізовуються в Україні.

Богдан Кицак подякував головам громад та керівникам навчальних закладів за участь у державних проєктах, а обласному керівництву – за сприяння й підтримку. Народний депутат України впевнений, що у майбутньому будуть модернізовані й інші школи району.

Екскурсію Гришковецьким ліцеєм влаштував директор закладу Володимир Вержибок. Гості відвідали класні кімнати, спортивну і актову зали, медіатеку, їдальню та ресурсну кімнату, призначену для соціалізації дітей з особливими потребами.