Бердичів

міська рада

У свої 18 вони мужні, звитяжні, заґартовані в боях: 26 артбригада ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича відзначила День частини

1-2

Вони знову відзначають день частини не у повному складі та за скороченим сценарієм, і знову привід тому – намагання росії знищити Україну. Cвої перші 18, своє повноліття, доблесні військові 26 артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича зустріли заґартованими у боях, звитяжними, мужніми й незламними. Гармаші стали одними з перших, хто вступив у жорстокий двобій з росією у 2014-му. Відтоді бере рахунок їхня нова історія – зі щоденними подвигами й надважкими випробуваннями, з орденами й медалями та гіркими втратами, з відданою боротьбою за життя України й українців.

Бердичівська громада, мешканці Бердичівщини не втомляться дякувати своїм Героям за надійний захист. Слова вітань та глибокої шани виказали артилеристам Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, керівниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда, голова районної ради Олександр Балянов.

У бердичівській громаді добре знають ціну нинішньому мирному небу та життю без вибухів, запевнив військових Сергій Орлюк. У ній спокійно, тому що щохвилини, щосекунди на варті людських життів стоять славні вояки славної української армії. У сьогоднішній війні такою важливою є потужна сучасна зброя… У будь-якій війні найважливішим був, є і залишатиметься боєць… Техніка буде, вірить міський голова, а вояків-професіоналів, котрі у найкоротші строки готові опанувати все найсучасніше, ми вже маємо. Недарма в армії кажуть: «Ми готові робити неможливе, коли знаємо, що поруч – артилерія»

26 бригада жива, повноцінна, щодня вона йде вперед, розвивається, стає потужнішою, констатує керівництво частини. І головна заслуга у цьому, заявляють військові, – народу України. Командири дякують особовому складу за безстрашність, силу волі й духу, за відповідальність у виконанні найскладніших завдань за призначенням. І нагадують: армія сьогодні – це надія на переможне й мирне завтра мільйонів українців. А тому священний обов’язок оборонців України – стояти до кінця та, зрештою, здобути справедливу й таку очікувану перемогу.

Світлу пам’ять про загиблих у боротьбі з ворогом побратимів присутні на заході вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів. Завершила урочисте дійство церемонія нагородження військових особового складу бригади.