У Бердичеві пройшов чемпіонат Житомирської області з боксу

IMG_20221024_123517

У бердичівському спортивному клубі “Крос” відбулося урочисте відкриття обласного чемпіонату з боксу.

Серед учасників, розповів директор міської ДЮСШ ім. В. О. Лонського Олег Лавренов, понад 100 спортсменів із Житомира, Коростеня, Малина, Любара та Бердичева, які стали переможцями першостей своїх населених пунктів. Змагання проходитимуть у всіх вікових (юніори, юнаки, молодь та чоловіки) і вагових категоріях, а переможці, які посядуть перше та друге місця у кожній з них, представлятимуть Житомирщину на чемпіонаті України у складі обласної збірної.

Після спільного виконання Державного гімну, присутні вшанували пам’ять усіх полеглих у війні з російською федерацією хвилиною мовчання. Боксери пройшли урочистою ходою та зайняли свої місця на ринзі.

Зі справжнім спортивним святом привітав учасників та гостей змагань перший віце-президент Житомирської обласної федерації боксу Євген Ревенко. Сьогодні, зауважив, проведення будь-яких заходів та змагань можливе тільки завдяки воїнам, котрі захищають наше право на мирне і вільне життя.

За сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток українського спорту тренерам, суддям і організаторам подякував Бердичівський міський голова, президент міської федерації боксу Сергій Орлюк. Чемпіонат, упевнений, допоможе не лише сформувати потужну боксерську збірну, а й відшукати нові таланти, то ж кожному учаснику змагань побажав успіху та віри у власні сили.

Бокс був, є і буде, так само, як і Україна, переконаний міський голова, а наші щоденні перемоги і досягнення – спортивні, професійні, культурні – формують українську націю, додають нам сили і наснаги, створюють фундамент для Перемоги над агресором.