Передчасно пішов із життя Віталій Вітусевич

IMG-e12dd1e24bcca7e37956a84b32d76b58-V

З глибоким сумом сповіщаємо, що на 59-му році життя не стало відомого у Бердичеві підприємця, депутата Житомирської обласної ради 7-го скликання Віталія Вітусевича.

Майже 25 років свого життя Віталій Вітусевич присвятив підприємницькій діяльності, відкрив чимало різноманітних закладів, створив багато робочих місць. Завжди демонстрував активну життєву і громадянську позицію.

Колеги, друзі та знайомі згадують Віталія Вітусевича як енергійну, завзяту, справедливу й принципову людину. Впевнені: він міг би ще багато зробити для своєї Батьківщини…

Міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та жителі громади висловлюють щирі слова співчуття рідним та близьким Віталія Вітусевича з приводу непоправної втрати.

Вічний йому спокій і вічна пам’ять!