Бердичів

міська рада

Аграрії бердичівської громади відзначають своє професійне свято

IMG_20221120_143722

20 листопада аграрії Бердичівщини відзначають День працівників сільського господарства України. З нагоди свята міський голова Сергій Орлюк відвідав та привітав колектив ТОВ “Кароля”, що спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур.

Сьогодні, в умовах воєнного стану та збройної агресії з боку російської федерації, зазначив, праця хліборобів, котра для української нації завжди мала сакральне значення, набуває й нового сенсу. Завдяки невтомним і працьовитим рукам сільгосппрацівників, їхній витримці та любові до рідної землі, стійкості та хазяйновитості ми можемо бути впевнені у завтрашньому дні, адже якщо буде хліб – буде й життя.

Нині перед аграріями постають нові життєві виклики. Із початку повномасштабного вторгнення ворог неодноразово обстрілював українські поля, цілеспрямовано знищував посіви, вивозив зерно із окупованих територій. Однак, попри труднощі, хлібороби увесь час продовжують трудитися, не покладаючи рук, щоб забезпечити своїх співгромадян продовольством.

Сергій Орлюк подякував аграріям за сумлінну працю в галузі сільського господарства, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, побажав їм міцного здоров’я, родинного затишку, родючих ланів, щедрих врожаїв, миру та Перемоги.

Останні новини