До уваги жителів Житомирщини!

IMG_20221120_145036

Житомирщина переходить з аварійних до планових відключень електроенергії.

Завдяки зусиллям енергетиків, в області вдалося стабілізувати енергетичну систему та максимально пом’якшити обмеження споживання.

Відключення відбуватимуться по чергам, згідно із погодженим порядком. Варто розуміти, що інколи можуть бути незначні відхилення у часі – до 15-20 хвилин. Вони зумовлені поступовим перемиканням струму.

Водночас закликаємо усіх жителів Житомирщини продовжувати економити електроенергію та не вмикати декілька енергоємних пристроїв одночасно. Це допоможе знизити навантаження на електромережі та дасть енергетикам час для подальшого ремонту пошкодженого терористичними атаками обладнання.

Ознайомитись із детальним графіком планових відключень на 20 листопада можна тут: https://www.ztoe.com.ua/unhooking/1.pdf?time=1668935741

За інформацією Телеграм-каналу голови Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка