Засідання архітектурно-містобудівної ради

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

15.12.2022 о 15.00 в актовому залі виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1, відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради.

Для розгляду проектів на архітектурно-містобудівній раді проєктантам необхідно подати графічні матеріали до управління містобудування, архітектури та земельних відносин Бердичівської міської ради не пізніше, ніж за два тижні до 15.12.2022.

Управління містобудування, архітектури та земельних відносин Бердичівської міської ради

Один відгук

1. В місті є проблема з облаштуваннями парків та скверів для прогулянок та відпочинку. Дуже б хотілося подати свої пропозиції для покращення нашого міста та комфорту мешканців. Чому немає ємейлу куди можна відправити проект, з планом розвитку громадських місць. Хочеться щоб на емейл була офіційна відповідь, і точність у відповіді щодо пропозицій містян.