IMG_20221120_110406

На Житомирщині запроваджено графіки аварійних відключень електроенергії в 421 населеному пункті області.

Це безпосередньо торкнеться понад 170 тисяч споживачів. Без запровадження цих графіків неможливо стабілізувати роботу енергосистеми області та Держави. Просимо усіх набратися терпіння. Орієнтовний час перепідключення споживачів – від 4 до 6 годин після вимкнення.

Також в області працюють планові графіки відключень, які можуть застосовувати не в повному обсязі, залежно від встановленою потреби. Побачити список міст та вулиць можна за посиланням: https://cutt.ly/fMIdUFq

Разом з тим, через різке похолодання зросло споживання електроенергії в усіх містах області. Енергетики роблять усе залежне, щоб відновити пошкоджену інфраструктуру та дати струм до підприємств, які забезпечують теплом оселі наших споживачів.

Пам’ятайте про потребу максимально економити електричну енергію. Використовуйте її раціонально та свідомо!

За інформацією Телеграм-каналу голови Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка