Бердичів

міська рада

Бердичівська громада оплакує Захисника України Андрія Сідлецького

IMG_20230407_105235_462

Понад 400 днів триває повномасштабна війна. І кожен день боротьби з рашистськими окупантами сповнений героїзму, звитяги, мужності та стійкості, що їх демонструє український народ. Та, на превеликий жаль, війна продовжує приносити сумні новини, сповнюючи наші душі болем, смутком та жалобою за тими, хто передчасно відійшов у засвіти.

Звістка про непоправну втрату знову надійшла до бердичівської громади. 5 квітня у районі населеного пункту Берестове, що на Харківщині, перестало битися серце Захисника України, бердичівлянина Андрія Сідлецького.

За два тижні йому мало би виповнитися 53 роки. Не стало справжнього патріота, вірного товариша, достойного громадянина, надійного побратима, порядної і світлої людини.

Андрій Сідлецький народився у Бердичеві, навчався у 17 школі. Закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут. Деякий час працював за спеціальністю, а потім знайшов себе у будівельній сфері.

Із перших днів повномасштабної війни пішов захищати Україну. У березні 2022 року отримав контузію, а після лікування у Бердичівському шпиталі повернувся у стрій.

Громада завжди пам’ятатиме подвиг солдата Андрія Сідлецького, який зі зброєю у руках боронив суверенітет та територіальну цілісність Української Держави. Вічна йому за це шана!..

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу смерті Андрія Сідлецького та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!