19 травня – Всесвітній день сімейного лікаря

IMG_20230519_172937

Сімейні лікарі Бердичева відзначили своє професійне свято. Медиків привітали заступниця міського голови Олена Петрівська та керуюча справами виконавчого комітету Лариса Котнюк.

У місцевій галузі сімейної медицини, зазначила Олена Петрівська, працюють справжні професіонали: висококваліфіковані, відповідальні, віддані своїй справі. Саме вони, продовжила, стоять на варті людського здоров’я та є тією “інстанцією”, до якої у першу чергу звертаються за допомогою жителі громади. А, окрім сумлінного виконання своїх безпосередніх обов’язків – оглядів, діагностики та консультацій, наголосила заступниця, лікарі підтримують своїх пацієнтів, вислуховують та розраджують їх.

Олена Петрівська та Лариса Котнюк від імені міського голови Сергія Орлюка подякували працівникам сімейної медицини за щоденну нелегку працю, чуйність, професіоналізм, дбайливе і уважне ставлення до відвідувачів, та побажали їм міцного здоров’я, Божої опіки, родинного затишку, миру та Перемоги.