Бердичів

міська рада

Бердичів налагоджує партнерські відносини із німецьким містом Констанц

IMG_20230618_104116_404

Міський голова Сергій Орлюк провів відео-конференцію з представниками німецького міста Констанц – головою адміністрації Томасом Трабером та керівником управління міжнародного співробітництва Мартіном Шрепелем. Онлайн-зустріч мала на меті обмін інформацією про очолювані сторонами громади та визначення напрямків можливого майбутнього співробітництва.

Томас Трабер та Мартін Шрепель ознайомили українських колег з історією Констанца, його особливостями та цікавинками. Перед будинком муніципалітету у місті вивішено синьо-жовтий прапор – на знак солідарності з Україною. Констанц, зокрема, славиться міською велосипедною мережею протяжністю понад 130 км. Тамтешня влада і пересічні жителі чітко дотримуються курсу кліматичної нейтральності: мова йде про нейтральне енергопостачання та управління енергією для муніципальних будівель.

По завершенню спілкування фахівці Бердичівської міської ради підготували та надіслали до адміністрації муніципалітету Констанца лист-пропозицію щодо налагодження співпраці. Найближчим часом його винесуть на розгляд місцевих депутатів.