Бердичів

міська рада

Від імені громади Сергій Орлюк вітає з професійним святом працівників торгівлі

1

Останньої неділі липня своє професійне свято відзначають представники однієї з найдавніших професій в історії людства – працівники галузі торгівлі. Бердичівський міський голова Сергій Орлюк відвідав низку місцевих торговельних закладів, аби від себе особисто та від імені усієї громади подякувати винуватцям свята за їхню роботу.

Роботу, яка, власне, – не про «набити касу» чи «зірвати куш», не про «продати за будь-якої ціни» чи про щось подібне. Торгівля – це, у значній мірі, про комунікацію. Недарма саме ця галузь у різні епохи ставала тим містком, що поєднував між собою міста, регіони, держави й цілі континенти. Звісно, через людей, котрі присвятили себе цій дуже нелегкій професії.

Так, прибуток у торгівлі – величина невід’ємна, хоча й не завжди постійна. Але так уже склалося у природі, що прибуток одного витікає з задоволення потреб іншого. І коли пригадати, скільки радості приносить людям вдала покупка, якісний продукт, як то приємно, коли смачно, комфортно, надійно, зручно, коли легше й простіше, ніж було до цього, то виходить, що працівники торгівлі – то, свого роду, продавці Щастя.

Бердичів знається на торгівлі з давніх давен. Вважається, що коли ти – істинний бердичівлянин, то в тобі вже генетично закладено Дух Ґешефту. Нехай, можливо, й десь дуже-дуже глибоко.

І ті у бердичівській громаді, хто сьогодні представляє багатовікову галузь, є достойними продовжувачами справи минулих поколінь торговців. Вони є відданими своєму покликанню, вони не стоять осторонь життя громади, чимало з них докладають великих зусиль, аби підтримати українське військо у боротьбі з агресором. І взагалі, на виході їхня робота – змінювати життя людей на краще. За що Подяками Бердичівської міської ради відзначив представників бердичівської торгівлі міський голова, побажавши при цьому переможного миру в Україні, здоров’я, натхнення, прагнення розвивати громаду.

Останні новини