Бердичів

міська рада

Голові Ради ветеранів швейної фабрики Ользі Іщук – 90!

Дизайн-без-названия-11

Із шанованим ювілеєм привітав міський голова Сергій Орлюк Ольгу Іщук: очільниці ради ветеранів швейної фабрики виповнилося 90 років.

Вона пішла працювати на фабрику одразу по закінченні школи, розповідають про пані Ольгу колеги-ветерани. Працювала віддано й натхненно, любила свою роботу і ставилася до того, що робить, відповідально. Тож за час своєї діяльності на одному з флагманів вітчизняної легкої промисловості від звичайної працівниці дійшла до посади заступниці головного бухгалтера.

З виходом на заслужений відпочинок Ольга Іщук не вийшла з орбіти швейників – не дали вроджена енергійність та небайдужість до потреб і проблем інших. Вона й раніше не стояла осторонь життя рідного підприємства, і близько 18-ти років на добровільних засадах обіймала посаду секретаря, а згодом – голови ради ветеранів швейної фабрики.

Діяльність Ольги Іщук на цьому фронті робіт відзначили у міській організації ветеранів: у 2016-му її ім’я внесли до «Книги Пошани» як активістки та волонтерки ветеранського руху.

Від імені всієї бердичівської громади та від себе особисто Сергій Орлюк побажав ювілярці життєвої сили, такої самої невгамовності, відчуття потрібності людям та Господньої ласки. Многая літа Вам, пані Ольго!