Бердичів

міська рада

До уваги  суб’єктів господарювання!

До-уваги-роботодавців-1

Указом Президента України від 27 травня 2023 року № 308/2023 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27 травня 2023 року «Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до Ісламської Республіки Іран».

Відповідно до п. 2 рішення Ради національної безпеки і оборони України застосовуються строком на 50 років секторальні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) До Ісламської Республіки Іран, з них повна заборона торговельних операцій з товарами та послугами, на міжнародні передачі яких поширюється дія Закону України «Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання», з резидентами Ісламської Республіки Іран та зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань за цими операціями. Крім того, заборона передання резидентам Ісламської Республіки Іран технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності та здійснення інвестицій в Ісламську Республіку Іран та до/на користь резидентів Ісламської Республіки Іран.

З повним текстом рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27 травня 2023 року «Про застосування секторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до Ісламської Республіки Іран» можна ознайомитися за посиланням:  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/n0030525-23#n2.

Управління економічного розвитку