Бердичів

міська рада

#Плічопліч: відновлення будинків у селі Трифонівка на Херсонщині триває

Дизайн-без-названия-9

Деокуповані населені пункти Херсонщини зазнали значних пошкоджень та руйнувань внаслідок обстрілів з боку російських окупантів. Їх жителі, дочекавшись звільнення, попри все прагнуть відновити рідні домівки та вулиці. І саме пліч-о-пліч, об’єднавши зусилля, ми можемо пришвидшити їх повернення до нормального життя, зробити оселі, понівечені ворогом, знову затишними.

Нещодавно Житомирщина стала учасником проєкту відновлення громад Херсонщини під назвою ”Пліч о пліч”. Наразі над відновленням села Трифонівка Великоолександрівської громади працюють три підприємства області, серед них й торгово-промислова компанія “Центр Комплект”. Про це інформують у Житомирській ОВА.

Головний енергетик компанії Олександр Крижанівський зазначає, що з 200 домівок у селі 150 мають пошкодження різного типу, 6 зруйновані повністю. Олександр та його колеги вже відновили майже 10 будинків. Йдеться в першу чергу про заміну понівечених осколками та вибуховою хвилею вікон, дахів, покрівель, огорож.

За словами енергетика, компанія “Центр Комплект” раніше вже займалася відновленням будинків на Житомирщині. За попередніми оцінками, у Трифонівці будівельна компанія буде працювати ще близько двох місяців.

Відновлюємо Україну разом!

За інформацією Житомирської ОВА