Бердичів

міська рада

Затверджено звіт про незалежну оцінку та переоцінку комунальної адмінбудівлі, що на пл. Центральній

DSC_0009-4

Один єдиний проєкт рішення, винесений 31 серпня на розгляд членів виконавчого комітету, стосувався затвердження звіту про незалежну оцінку та переоцінку об’єкта комунальної власності Бердичівської міської територіальної громади. В якості об’єкта виступила адмінбудівля, що на пл. Центральній, 1.

За інформацією відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Бердичівської міської ради, було відповідне звернення від управління економічного розвитку міської ради стосовно передачі в оренду частини приміщення вищевказаної адмінбудівлі.

Згідно чинного законодавства, продовжують фахівці, у разі, коли залишкова вартість об’єкта дорівнює нулю (а саме так є у даному випадку), має проводитися незалежна оцінка – задля визначення справедливої вартості об’єкта. Що, власне, і було здійснено.

Оцінювали об’єкт спеціалісти Бюро незалежних оцінок, інформували присутніх на засіданні, після того було проведено рецензію на підтвердження вірності оцінювання.

Члени виконкому затвердили звіт про незалежну оцінку: станом на 31.07.2023 р. ринкова вартість адмінбудівлі площею 4563,40 м²  складає 38 234 950,00 грн. (без ПДВ). Відділом бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Бердичівської міської ради має бути проведено переоцінку об’єкта за ринковою вартістю та забезпечено його бухгалтерський облік за новою переоціненою вартістю.