Бердичів

міська рада

Міжнародний день молоді: вітання від Сергія Орлюка

1-8

Шановні жителі бердичівської громади!

У день, коли весь світ віншує молодих представників людства, насамперед, хочу звернутися до усіх вас – незалежно від віку. Хочу сказати, що я вітатиму нашу молодь з її святом протягом кількох днів. Уявіть собі, їх – цих дівчат та хлопців – неможливо зібрати у визначений час в одному місці. Їх важко зловити на їхніх локаціях. Вони весь час у справах. В яких, запитаєте? Якщо однією фразою – роблять все можливе й неможливе, аби наблизити Перемогу України. Аби Україна жила повноцінним життям. Вільною, цивілізованою, розвиненою, успішною.

Дорога молоде!

Це особливе відчуття – звертатися не до когось уявного і не промовляти затертими штампами у порожнечу. І я дякую кожній й кожному з вас за таке відчуття. Вчора й сьогодні я мав змогу вчергове переконатися у тому, які ви круті. Те саме, не сумніваюся, повториться з рештою дівчат та хлопців, яких вітатиму.

Я бачив те, чим ви займаєтеся. Бачив ваші очі, посмішкою відповідав на ваші посмішки, тиснув руки, обіймав, дивувався, захоплювався. Радів і ледь стримував емоції. Те, що ви робите, те, чому присвячуєте всіх себе, і називається будівництвом країни. Майбутнє? Аж ніяк! Ви – це Україна сьогодні! Активна, небайдужа, креативна, з чіткою перспективою зі знаком «плюс».

Україну нині часто називають «Країною Незламних». Це визначення – незламні – як жодне інше підходить до кожного з вас. І коли усвідомлюєш, скільки роботи вами зроблено, скільки планів ви маєте, на думку приходить лише одне: ми переможемо, станемо на ноги самі і поставимо на ноги нашу Україну. Не може бути по-іншому, коли навколо тебе випромінюють такі посмішки, таку впевненість, завзятість та рішучість.

Занадто багато молодих життів втрачає на цій війні Україна… Із цим невимовним болем нам жити… Пам’ятатимемо кожного… І на їхню честь, в ім’я їхнього подвигу, подвигу усього нашого славного воїнства зробимо з України Країну-Мрію. У неї є ви, а значить так воно і буде.

З повагою та вдячністю – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК.

Останні новини