Бердичів

міська рада

Пліч-о-пліч: триває відбудова Трифонівки, що на Херсонщині

Дизайн-без-названия-13

🟢 Будівельники з Житомирщини в рамках проєкту “Пліч-о-пліч”, ініційованого Президентом Володимиром Зеленським, відбудовують село Трифонівка Херсонської області.

⏱ Упродовж двох місяців десять бригад з Житомирської області працюють у населеному пункті, зосереджуючись на відновленні пошкоджених будинків та покрівель перед настанням холодів.

⏺ На вулицях Вільна, Миру, Степова, Підстанційна й Зелена будівельники відремонтували будинки, що зазнали пошкоджень через дії російської армії. Також завдяки майстерності будівельників, проводиться демонтаж зруйнованих дахів та відновлення покрівель. Для цього у село постачаються необхідні будівельні матеріали – шифер, брус та інші. Основна мета команди – завершити роботи до настання дощів та холодів.

🗣 Наша головна мета – завершити роботи до початку сезону дощів і холодів. Будівельники працюють на повну потужність: відновлюють покрівлі, роблять капітальний ремонт фасадів житлових будинків, здійснюють їх утеплення та оздоблення. Також ми здійснюємо заміну вікон і дверей у пошкоджених будинках.

⏺ Житомирські будівельники разом з місцевими жителями демонструють стійкість і важливість взаємодопомоги у темні часи війни.