Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк вітає громаду з Днем Українського Прапора та Днем Незалежності України

Cover-Facebook-1

Шановні мешканці бердичівської громади! Дорогі земляки!

Від імені Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиросердечно вітаю усіх вас із Днем Українського Прапора та Днем Незалежності України!

32 роки тому було не лише відновлено Незалежність Української держави – було повернуто історичну справедливість. Вільна Україна стала однією з тих, хто відправив у небуття радянський тоталітарний режим.

У 2014-му злочинний режим – вже у вигляді росії – наніс удар по Україні, намагаючись похитнути систему вибудуваних за роки незалежності цінностей. А в лютому 2022-го росія обрушилася на нашу країну на повну силу. У відповідь український народ з новою силою став на захист своєї держави.

Увесь цей час намагаються зігнати з рідної землі окупантів наші оборонці. І коли десь роздається, мовляв, ця війна – всього-на всього територіальний конфлікт, кожен в Україні усвідомлює: російським терористам – замало якоїсь частини території. Їхня мета – стерти в порох українську націю як таку. Лише повне винищення і смерть…

Нині Україну прийнято вважати незламним форпостом, що під синьо-жовтим стягом мужньо й стійко захищає мир та спокій на європейському континенті, захищає стабільність у всьому світі. Міфи про непереможність «другої армії світу» розбито нашим звитяжним військом у союзі з потужним волонтерським рухом, у союзі зі всім народом, з передовими країнами світу.

Головне в українській державі – людина. Головне – демократичні цінності. Головне – успіх у спільноті таких само успішних цивілізованих країн. І ми відстоїмо все те, що складає основу нашої держави. Ми відстоїмо її Незалежність і наше право жити під мирним синім небом на золотаво-пшеничних просторах.

Із Днем Українського Прапора!

Із Днем Незалежності України!

Слава нашим оборонцям!

Слава Україні!

З повагою – Бердичівський міський голова                      Сергій ОРЛЮК   

Останні новини