Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк та бердичівська громада вітають керівника Житомирської ОВА Віталія Бунечка з 50-річчям

Бунечко_50-1

Шановний Віталію Івановичу!

Прийміть щиросердні вітання з Вашим ювілеєм – мої особисто, від Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету та від усієї багатотисячної бердичівської громади!

Так склалося, що у «золоту» пору свого життя Ви вступаєте у надважкі для України й для Житомирщини часи. І, мабуть, одним із головних підсумків, що їх, зазвичай, підбивають, підійшовши до 50-ти, можна назвати те, що під Вашим керівництвом Поліський край достойно й мужньо втримав удар війни.

Не припиняється активна допомога Захисникам та Захисницям України, відновлюються пошкоджені агресорами об’єкти, проведено величезну роботу з організації системи захисту мирного населення, Ви є незмінним учасником інтенсивного діалогу з представниками міжнародних інституцій. Житомирщина стала пліч-о-пліч з іншими регіонами України у відбудові постраждалої від окупантів Херсонщини. Разом із тим у Вашому полі зору – решта процесів, пов’язаних із повноцінною життєдіяльністю області.

Кабінетна робота – то не про Вас, і у кожній громаді, яку Ви відвідуєте, бачать сильного, професійного, вольового керівника. Бачать справжнього державника, котрий уміло дбає про велике господарство Житомирщини. А разом із тим – людину, котра випромінює впевненість та оптимізм. Людину, якій віриш і з якою з готовністю берешся за справу будь-якого ступеня складності. Тому що розумієш: кожен в області має віддано працювати на Перемогу, адже, лише здобувши перемогу над ворогом, житиме Україна.

Із днем народження, Віталію Івановичу! Нехай переможний мир у рідній країні Ви зустрінете сильним тілом і духом. Натхненним та у такій само натхненній команді однодумців. Оточеним любов’ю найближчих Вам людей та у повазі десятків тисяч жителів Житомирщині. У Господній любові та душевному благополуччі.

З повагою – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК    

Останні новини