Бердичів

міська рада

Строк дії 14-ти договорів на перевезення пасажирів на міських маршрутах продовжено терміном на 1 рік

DSC_0047-3

… А точніше – до 18 серпня 2024 року. За відповідний проєкт рішення проголосували члени виконавчого комітету. Разом із тим у Додаткових умовах передбачать можливість дострокового розірвання вищезазначених договорів у разі затвердження нової комплексної схеми руху громадського транспорту у бердичівській громаді.

Участь в обговоренні при розгляді даного проєкту взяли представники місцевих перевізників. Загалом, було висловлено єдине бачення щодо даного питання як підприємцями, так і розробниками проєкту: іншого виходу, окрім як продовжити дію існуючих на сьогодні договорів, немає. У протилежному випадку ситуація погрожує обернутися повною зупинкою роботи громадського транспорту і транспортним колапсом.

Ще один проєкт рішення, розглянутий членами виконкому, стосувався розірвання Договору на перевезення пасажирів одним із місцевих перевізників. Договір вирішено розірвати. Допоки не буде проведено конкурс, перевезення за відповідними маршрутами візьмуть на себе інші два підприємці. Так ФОП Герасимчук «закриє» два графіки на маршруті 4А та стільки само – на маршруті № 10. У свою чергу, ФОП Савчук надасть одну одиницю транспорту на маршрут № 1 та ще одну – на маршрут № 10.  

Останні новини