Бердичів

міська рада

40-річний ювілей відзначає настоятель парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії отець Віталій Козак

Дизайн-без-названия-10

Сьогодні, 13 серпня, відзначає свій ювілей отець Віталій Козак. Настоятелю римсько-католицької парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, хранителеві Бердичівського Санктуарію – 40!

Його рідко побачиш без посмішки, кажуть про ювіляра парафіяни, і причина тому, на їхню думку, така сама проста, як і глибинна: Господь одарував отця Віталія такою кількістю добра й світла, що він, світячись зсередини, випромінює їх на оточуючих і на цей світ.

Віддано й натхненно служити Господові, нести його безкінечну мудрість людям, бути істинним подвижником, просвітником, носієм найвищих цінностей – таким, мабуть, і має бути справжній пастир. Той, хто допоможе людині впустити до свого серця Бога і, більш того, допоможе тримати це серце повсякчас відкритим.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк та вся бердичівська громада щиро вітають отця Віталія зі славним ювілеєм! Многая Вам літа, отче – у Господньому благословенні, під опікою Матінки Божої, у міцному здоров’ї, любові й повазі від людей.

Ви докладаєте величезних зусиль, аби Україна перемогла у страшній війні, аби підтримати її Захисників та тих у тилу, хто потребує підтримки. Тож віримо у Перемогу і в торжество добра й справедливості. З днем народження!