Бердичів

міська рада

Автівка для перевезення працівників: у «Бердичівкомунсервісі» отримали подарунок від Дмитра Мірковця

1-11

Відтепер працівники МКП «Бердичівкомунсервіс» будуть більш мобільними у пересуванні територією громади: їхній автопарк поповнився легковим автомобілем. Німецький Opel подарував комунальникам Дмитро Мірковець.

Попередньо Дмитро звернувся з пропозицією допомогти бердичівлянам транспортом – легковиком. Проаналізувавши потреби, на місці вирішили, що, у першу чергу, такої автівки потребують у «Бердичівкомунсервісі». На підприємстві діють кілька дільниць, працівники яких за день мають об’їжджати різні мікрорайони Бердичева та територію громади. З появою подарованої іномарки працювати можна буде оперативніше.

Дмитро Мірковець займається допомогою людям, котрі з початком широкомасштабної агресії вимушені були виїхати до Німеччини. Організовує гуманітарну допомогу, поселення, логістику, забезпечення речами, меблями тощо. Ось вирішив допомогти бердичівській громаді.

За це йому від усіх її мешканців та від себе особисто подякував Бердичівський міський голова. Маємо черговий приклад небайдужості та єднання українців, зазначив Сергій Орлюк, коли допомога одних іншим сприятиме підвищенню якості життя у часи війни.     

Останні новини