Бердичів

міська рада

«Дошколярики» зі Скраглівки запросили до себе на Різдвяно-новорічний ранок

изображение_viber_2023-12-27_15-04-29-748-1

Заради того, аби українські діти могли жити й зростати, відчуваючи смак свят і радість від кожного дня, не на життя, а на смерть б’ються Захисники і Захисниці України з рашистськими загарбниками. Щоби їхні сини, доньки, онуки виглядали Різдвяну зірку, раділи Христовому народженню, схвильовано крутилися біля новорічної ялинки, зазираючи за подарунками.

Щоби свята зустрічали весело та з іграми – так, як зустрічають їх у скраглівському «Дошколярику». Тамтешні маленькі і дорослі мешканці запросили до себе на Різдвяно-новорічний ранок міського голову Сергія Орлюка, депутата міської ради Юрія Ніколаєнка, старосту Скраглівки та Підгородного Ольгу Мельник, голову Громадської ради при міському голові Олега Пишняка.

В українських селах добре знаються на тому, як віддано й натхненно працювати та як відпочивати, коли на дворі свято. І дорослі роблять все можливе й неможливе, аби ніщо не змогло затьмарити дітворі її надій та очікувань. Вихователям «Дошколярика» це вдалося на славу. А гості, у свою чергу, підтримали святковий настрій малечі: по-перше, виступили вдячними глядачами, по-друге – потішили принцес, гномів, дракончиків, мікі маусів та міньйонів солодкими подарунками.

«Дай, Боже, за рік діждати!»… У часи війни ця фраза для мільйонів в Україні набула особливого змісту. У Скраглівці твердо вірять: діждемо! Бо маємо прекрасних дітей, сильний народ та найкраще у світі військо. Маємо друзів і партнерів з інших країн та Господню підтримку.