Бердичів

міська рада

Ще 5 угорських громад приєднались до заклику до Орбана щодо переговорів про вступ України в ЄС

UGOR

Одна за одною громади Закарпаття, в яких проживає значна частина українських угорців, також відкрито звертаються до Президента Євроради Шарля Мішеля та прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана з проханням підтримати початок переговорів про вступ України до ЄС. Про це інформують у Житомирській ОВА.

Такі звернення вже оприлюднили БатівськаВеликоберезькаВеликобийганська,  Вилоцька  та Косоньська  територіальні громади.

«Навіть під час повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну, яке розпочалося 24 лютого 2022 року, Україна продовжує здійснювати необхідні реформи і залишається вірною своїм євроінтеграційним цінностям», – підкреслюють підписанти, закликаючи всіх лідерів держав-членів ЄС продовжувати підтримувати Україну на шляху до членства в Євросоюзі.

Нагадаємо, Спілка словаків Закарпаття також закликала президента Євроради Шарля Мішеля та прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо на майбутньому саміті ЄС підтримати рішення про відкриття з Україною переговорів про вступ до Євросоюзу.

За інформацією Житомирської ОВА