Бердичів

міська рада

Яскравими й соковитими мандаринками прикрасили Різдво та Новий рік у бердичівській «Золотій рибці»

изображение_viber_2023-12-26_20-24-06-739-1

Яскравими, грайливими й веселими мандаринками наповнилася напередодні Нового року актова зала у 22-му дитячому садкові. Білий сніг, живописні сніжинки, морозець, Санта Клаус з подарунками та, звісно, ялинки – символів у новорічного дійства хоч відбавляй. Має Новий рік і свій неповторний аромат – аромат солодких мандаринів.

У бердичівській «Золотій рибці» мандаринки ті – мало того, що всі, як одна, стиглі й солоденькі, то ще й галасливі, бешкетні та, загалом, дуже принадні. Знають багато віршів, колядок та щедрівок, конкурсів і забав. Усім цим вони поділилися з гостями свята – міським головою Сергієм Орлюком та депутатами міської ради Юрієм Ніколаєнком і Валерієм Шелепою.

Натомість гості завітали до «мандаринок» з чарівною скринею Різдвяно-новорічних подарунків. Даруючи, подякували малечі за чудове дійство, а усім тим, хто нині на фронті, – за відданість, незламність та мужність. Силами всієї України, переконані, буде збережено її незалежність та цілісність, а українська дітвора ростиме щасливою у мирі й добробуті.