Бердичів

міська рада

Молитовний сніданок у Бердичеві: у час Різдвяних свят – з молитвою за Україну, українців та за Перемогу

DSC_0394-3

Перший у новому році Молитовний сніданок відбувся у Бердичеві: символічно те, що захід, присвячений дню Христового Народження, на якому молилися за Україну, її народ та її Перемогу, провели у Церкві Різдва Христового.

Традиційно подібні сніданки збирають разом людей різного статусу, різних політичних поглядів та різного віросповідання. Основна мета, зі слів організаторів, одна: коли ворог руйнує країну зовні, вона не повинна зруйнуватися зсередини. У часи, що їх переживає Україна, всілякі чвари та розбіжності мають бути забуті – люди повинні об’єднатися. А що здатне об’єднати їх краще, аніж Ісусове ім’я?..

Міський голова Сергій Орлюк, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, помічниця-консультантка народного депутата України Б. Кицака Юлія Чепак, секретар міської ради Богдан Коляда, представники міської ради та її виконавчого комітету, різних релігійних конфесій, військові, освітяни, медики, керівники закладів галузей культури та підприємств ЖКГ тощо – усі вони зібралися задля того, аби почитати й послухати Слово Боже, поспілкуватися на тему подій, пов’язаних з народженням Спасителя, та, звісно, подякувати Богові за все, що він робить для людей, і попросити у Нього допомоги у боротьбі зі злом, яке намагається знищити Україну. Учасники молитовного сніданку вірять у велику силу єдиної, щирої молитви. Вірять у те, що вона принесе благословення родинам, громаді, Україні, всім у світі, хто має відкрите до Господа серце.

Зранку всією країною лунали повітряна тривога та попередження про можливий пуск ракет. Натомість Сергій Орлюк, з власних слів, вірив у те, що молитовний сніданок відбудеться. Бог не міг допустити зворотного. Господь – це той, хто наповнює людину, з-поміж іншого, впевненістю, нагадав міський голова. У часи війні, продовжив, важливо відчувати Батьківську руку, яка веде життям, а, ведучи, дає віру у те, що здійсняться мрії, дарує душевний спокій, посилює дух. Герої не вмирають, а з небес моляться за тих, хто на землі, за світле, мирне й успішне майбутнє України – люди, відкриті Богові, знають це точно.

Господь дає людям знаки. Він втручається у темряву та руйнує плани зла. Він дає можливість увірувати і спастися. Він вказує на те, що кожен із людей посідає певне місце, і кожен на своєму місці повинен бути відданий тому, до чого покликаний.

А Різдво Христове, насправді, дане не лише задля того, аби радіти, колядувати та збиратися за столами. Благодать Господня має спонукати людей до того, аби ті відцуралися безбожності та нечестя. Лише у такому випадку Бог почує.

Останні новини