Бердичів

міська рада

Безпека пасажирських перевезень та контроль за великогабаритними вантажівками стали темою робочої зустрічі Сергія Орлюка з представниками Укртрансбезпеки

DSC_0001-1

Забезпечення безпеки пасажирських перевезень, здійснення габаритно-вагового контролю вантажного транспорту, збереження автомобільних шляхів та організація забезпечення належного рівня надання послуг із перевезення пасажирів… Все вищеозначене входить до пріоритетних завдань Укртрансбезпеки – Державної служби України з безпеки на транспорті.

Із метою досягнення ефективних результатів з виконання цих завдань та налагодження співпраці у даній сфері із міським головою Сергієм Орлюком зустрівся начальник обласного відділу державного нагляду (контролю) Укртрансбезпеки Микола Грибан. До обговорення також долучилися представники служби, а також заступниця міського голови Наталія Палкіна та керівники й спеціалісти управлінь економічного розвитку та ЖКГ.

Під час зустрічі було озвучено факти руху через місто великогабаритного вантажного транспорту (зокрема, вулицями Короленка, Пушкіна, Чуднівським мостом). З-поміж іншого, представники Укртрансбезпеки цікавилися, чи працюють у громаді перевізники без укладених договорів на перевезення та водії таксі без дозвільних документів. Стосовно перших, то таких випадків не зафіксовано: усі місцеві перевізники діють, згідно договорів. Що ж до так званих «грачів», то міська влада не наділена повноваженнями втручатися в їхню діяльність.

За результатами зустрічі, представники Укртрансбезпеки інформували, що навідаються до міста з плановими перевірками: попрацюють і з фурами, які попри заборону проїжджають через місто, і з перевізниками – на рахунок дотримання тими вимог законодавства.