Бердичів

міська рада

#безбарєрність: презентовано Гайд безбар’єрних подій

1-35

Перша леді Олена Зеленська на засіданні Ради безбар’єрності презентувала Гайд безбар’єрних подій, покликаний зробити будь-який захід зручним і комфортним для усіх його учасників та гостей.

«Організатори заходів – конференцій, виставок, будь-яких публічних зустрічей – дуже хочуть бачити серед своїх учасників людей із досвідом війни. Але як організувати це правильно? Ми ніколи не знаємо, хто поруч із нами: що ця людина пережила й що бачила, у якому вона стані зараз. Але можемо заздалегідь створити рішення, які подарують усім гостям приємний досвід. – розповіла Олена Зеленська. – «Гайд безбар’єрних подій саме про такі рішення, про повагу до досвіду різних учасників».

Гайд безбар’єрних подій створено у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». При підготовці посібника використовувались матеріали з «Довідника безбар’єрності» та Альбому безбар’єрних рішень.

За словами першої леді, Гайд безбар’єрних подій докладно розбирає все – від комунікації до інтер’єру.

«Бо це теж важливо. Наприклад, гучні звуки, мерехтливе освітлення можуть нагадати багатьом про вибухи, і краще подумати про це заздалегідь», – додала Олена Зеленська.

Проєкт «живе» у двох форматах – книги, яку можна завантажувати, та у форматі розділу «Довідника безбар’єрності» – тут.

Довідково. Проєкт реалізовано громадською організацією «Безбар’єрність» за підтримки спільноти «Бізнес без бар’єрів», зокрема компанії ДТЕК, у співпраці з командою київського проєкту «Кураж».

За інформацією Житомирської ОВА

Останні новини