Бердичів

міська рада

Ти як? У Бердичеві працює Ветеранський хаб для підтримки Захисників та їх сімей.

1-33

Про Ветеранський хаб у Бердичеві інформує Житомирська ОВА. Хаб розпочав роботу у грудні 2023 року і складається з двох обладнаних кімнат для психосоціальних зустрічей та надання психологічних послуг.

Згідно з запитами від ветеранів війни та членів їхніх родин, у цьому просторі надається комплексна та ефективна допомога за наступними напрямами:

  • Психологічна допомога першого рівня;
  • Правова допомога;
  • Організація тренінгів;
  • Допомога з працевлаштуванням та започаткуванням власної справи;
  • Робота з сім’ями загиблих військовослужбовців.

Простір відкритий до співпраці з неурядовим сектором та громадськими об’єднаннями, які опікуються питаннями ветеранів.

Для всіх потребуючих працює гаряча лінія: 098 310 12 04. За вказаним номером спеціалісти нададуть довідково-консультативну допомогу з питань соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 08:00 до 17:00 годин; обідня перерва – з 12:00 до 13:00.

Довідково. Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська забезпечує Координаційний центр КМУ / Mental Health UA за експертного партнерства та підтримки World Health Organization (WHO). Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада КМУ. Керівницею Координаційного центру підтримки цивільного населення при Житомирська ОДА виступає перша заступниця начальника голови ЖОВА Наталія Остапченко.

За інформацією Житомирської ОВА

Останні новини