Бердичів

міська рада

Матір, сім’я, Україна: Family Day на Центральній влаштувала велика й творча родина разумковців (ФОТОРЕПОРТАЖ)

DSC_0185-1

Мало не усім, без чого неможливо уявити Україну, просочений місяць травень. У травні в особливий спосіб зізнаємося в любові своїм Матерям. Травень – час, коли говоримо про важливість сімейних цінностей і просто тішимось, обіймаючи своїх найрідніших.

Дівчат та хлопчиків, матусь і татусів запросила на Центральну площу Бердичева велика й творча родина Центру позашкілля ім. Разумкова. Запросила, аби порадіти Сонцю, порадіти таланту нашої дітвори, подякувати за життя славним українським оборонцям та вчергове засвідчити: сила України – в єдності родини. Такої, наприклад, як родина Пасічників, такої як родина Бакаловичів, як родини Анісімових, Красовських та Тихомірових, котрі виступили хедлайнерами родинного дійства на Центральній.

Сила України – у  дитячому багатоголоссі, у золотих руках майстрів народної творчості, в батьках, які з невимовною любов’ю споглядають на своїх синів та доньок, котрі підносяться над землею у танцях та підносять глядачів своєю енергією й світлом облич. Це коли отримуєш хороший настрій, а за це – ще й подарунки. Коли міський голова говорить про щастя від відчуття подиху рідної людини.

Україна сильна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *