Під час робочого візиту до Алітуса Сергій Орлюк подякував литовським друзям за співпрацю

IMG_20240617_214459_711

В рамках традиційних заходів з нагоди Днів міста Алітус міський голова Сергій Орлюк передав литовським друзям від громади Бердичівщини слова подяки за співпрацю та допомогу.

«Не так давно розпочалася нова сторінка у відносинах Бердичева та Алітуса.  Проте, ми змогли багато чого зробити за цей час. Незабутні враження та гарний досвід отримали наші юні футболісти ДЮСШ під час участі у навчально тренувальних зборах в Алітусі влітку минулого року. Восени 2023  наші  працівники культури дали концерт в Алітусі,  на  якому  зібрали  кошти на автомобіль для нашого ДФТГ «Бердос».  Доброю традицією вже стали дружні візити представників Алітуса до Бердичева», – зазначив Бердичівський міський голова  на офіційній зустрічі з міським головою Алітуса, що відбулася у Литві.

Розповів Сергій Орлюк також і про автомобіль, який нещодавно передали литовські партнери  для потреб одного з підрозділів Сил спеціальних операцій, що знаходиться  в Бердичеві. Це  потужний  крок дружби та співпраці не лише на рівні наших міст, а й на  рівні держав.

Результатом двосторонньої робочої зустрічі стало підписання Протоколу про наміри на співпрацю. Це перший документ, що окреслює сфери, в яких обидві сторони будуть розвивати відносини.

«Міжмуніципальне співробітництво, освіта, спорт, культура, економіка – основні напрямки в яких український Бердичів та литовський Алітус бачать спільне майбутнє»,- так окреслив за підсумками робочого візиту до Алітуса бачення  співпраці міст-партнерів Сергій Орлюк.