Бердичів

міська рада

Міський голова Сергій Орлюк відвідав ботанічний сад

Посеред одного з мікрорайонів міста Бердичева знаходиться справжній острівець природи – ботанічний сад, на базі якого нині знаходиться еколого-натуралістичне відділення Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова. Відділення включає в себе вісім гуртків, які відвідує близько 300 дітей. Тут вони вивчають живу природу, доглядають за рослинним і тваринним світом. Для багатьох дітей, які мешкають у багатоповерхівках, ботанічний сад найкраще місце на землі. Адже тут можна вдихнути свіже повітря, погратися на траві та погодувати звірів. А ще – посадити своє перше дерево.

В еколого-натуралістичному відділенні ЦПО ім. Разумкова 22 червня у рамках відзначення Всесвітнього Дня Землі працівники разом з вихованцями проведи екологічну акцію, створивши розсадник 87 плодових та 327 хвойних дерев. Це стало моживо завдяки участі і перемозі у конкурсі молодіжних екологічних ініціатив ПМГ (Програми малих грантів) ПРООН- ГЕФ у партнерстві з організацією «Зелена Житомирщина». Усі саджанці після того, як підростуть, можуть використовуватися для озеленення міста Бердичева.

З нагоди Всесвітнього Дня Землі еколого-натуралістичне відділення особсито відвідав Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Це його перший візит до ботанічного саду, але як він сам зауважив, далеко не останній. Очільник міста скористався нагодою, щоб оглянути матеріально-технічну базу закладу та зробив обхід території. Під час екскурсії Сергій Орлюк зробив зауваження щодо захаращеності окремих ділянок ботанічного саду та задав ряд питань. Деякі з них, втім, так і залишилися без відповіді.

«Це добре, що Бердичів має свій власний ботанічний сад, але вважаю, що прийшла пора вдихнути у нього нове життя. Це дійсно чудова база для наших дітей щоб вивчати природу, доглядати за рослинним і тваринним світом. Але ботанічний сад не повинен просто існувати. Він має величезний потенціал, який потрібно розкрити. Тут потрібні зміни, можливо навіть організаційні, для покращення ситуації. Маємо нарешті навести лад на кожному підприємстві, у кожній установі нашого міста. Зараз в першу чергу, це завдання керівників та трудових колективів – показати результат, представити своє бачення розвитку і дати інформацію, що їм для цього потрібно. Як міський голова, я готовий вислухати усі пропозиції та надати необхідну підтримку для реалізації проєктів і перспективних ідей» – зауважив очільник міста.