Вітання міського голови Сергія Орлюка зі Всеукраїнським днем психолога

Від щирого серця вітаю з професійним святом усіх причетних до науки, що вивчає мислення, почуття, волю та поведінку людину – психологів.

З грецької «психологію» можна перекласти як «вчення, що вивчає душу»… Саме до цих фахівців звертаються люди, котрі прагнуть досягти душевної гармонії, навчившись долати проблеми та переживання. У нинішній час з його шаленим ритмом ваші професіоналізм та фаховість, шановні психологи, допомагають досягати внутрішнього комфорту, гідно виходити з кризових ситуацій, вибудовувати комунікацію з оточуючими. І стосується це людей абсолютно різного віку. Більш того, ви здатні націлити на курс успіху цілі колективи, згуртувавши його членів в одну потужну переможну команду.

Від усієї душі дякую вам за вашу працю! Залишайтеся такими само натхненними, небайдужими, відповідальними. Будьте здорові – фізично та, звісно, психологічно. Невичерпної вам енергії та вдячності від людей. Гарного усім свята!

Із повагою – голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк